Deze Europese vliegvelden vliegen met de meeste vertraging

Het is zomervakantie dus de kans is groot dat jij nog lekker op vakantie gaat. Heb je de komende tijd een vlucht geboekt? Dan kun je de vliegvelden in dit rijtje maar het beste vermijden.
5. Antalya – (AYT)
Turkije is een hele populaire vakantiebestemming voor veel Nederlanders. En dat is niet voor niets; het is een prachtig land. Heb jij een vlucht gepland van en naar Antalya (AYT)? Bereid je maar vast voor. Dit is namelijk één van de Europese vliegvelden met de meeste vertraging of annuleringen van vluchten.
4. Lissabon – Humberto Delgado (LIS)
Ga jij een bezoekje brengen aan de prachtige Portugese hoofdstad? Dan zal je zonder twijfel een mooie vakantie tegemoet gaan. Alleen moet je je wel goed voorbereiden op de reis door eventuele vertraging of het uitvallen van je vlucht. Vanaf Humberto Delgado Airport vliegt namelijk de helft van de vluchten met vertraging, of worden ze zelfs geannuleerd.
3. Kopenhagen – Kastrup (CPH)
Ook de Deense hoofdstad Kopenhagen is een prachtige vakantiebestemming. Je kan er naartoe voor een geweldige citytrip, of om de prachtige natuur te ontdekken. Maar helaas is dit vliegveld ook niet al te best. Zo’n 51% van de vluchten vertrekt namelijk vertraagd of helemaal niet. Misschien kun je voor Kopenhagen dus beter overwegen om de auto te pakken.
2. Londen – Gatwick (LGW)
Nog zo’n perfecte bestemming voor een stedentripje: het prachtige Londen. Iets minder prachtig? Gatwick Airport. Ook hier hebben ze hun zaakjes namelijk niet helemaal op orde. Maar liefst 54% van hun vluchten vertrekt namelijk te laat of helemaal niet! Misschien is het dus verstandig om een ander vliegveld in Londen te overwegen.
1. Parijs – Charles De Gaulle (CDG)
Parijs is één van de meest populaire vakantiebestemmingen onder Nederlanders, maar ook hiervoor wil je misschien liever overwegen om de auto te pakken. Het vliegveld in Parijs kan de drukte van al die binnenkomende en vertrekkende vluchten namelijk eigenlijk niet aan. Hierdoor wordt tussen de 50 en 60% van de vluchten vertraagd, of vertrekken ze helemaal niet. Dat maakt Charles De Gaulle Airport misschien wel het slechtste vliegveld in Europa met de meeste vertraging.
Hoe zit het met Schiphol?
Staat jouw bestemming niet in dit rijtje? Dan is de kans gelukkig een stuk kleiner dat je problemen ervaart met je vlucht. Maarre, hoe zit het eigenlijk met Schiphol (AMS)? Vorig jaar was het op de Nederlandse luchthaven natuurlijk nogal een rotzooitje. Dit kwam met name door het grote personeelstekort, maar gelukkig is dit voor het grootste deel opgelost. Vanaf Schiphol ervaart slechts 36% van de vluchten vertraging of uitval van de vlucht. Woon je dichtbij de grens en vertrek je vanaf Düsseldorf International Airport (DUS)? Dan hebben we goed nieuws. Dit is namelijk één van de beste vluchthavens van Europa! Hij staat namelijk op nummer twee, met slechts 22,26% vertraagde of uitgevallen vluchten.