Direct naar content
Winnen

WIN: 3x LG Pocket Photo Printer t.w.v. €149,-! [afgelopen]

Redactie Leestijd: 2 minuten
Illustratie voor: WIN: 3x LG Pocket Photo Printer t.w.v. €149,-! [afgelopen]

De mooiste momenten uit je leven wil je natuurlijk het liefst vastleggen, en dat doe je waarschijnlijk ook fanatiek met je telefoon! Wat is er nou leuker dan dat je deze foto's meteen en ter plekke uit zou kunnen printen? LG heeft daar het perfecte apparaatje voor ontwikkeld: de Pocket Photo Printer, ofwel 'Popo'. En jij kunt hem winnen! Hoe? Lees snel verder!

Met de opkomst van alle smartphones en telefoons met camera's maken we meer foto's dan ooit! Het is alleen zo jammer dat ze vaak op je telefoon blijven staan of in een mapje op je laptop belanden zonder dat er iets mee gedaan wordt. Herkenbaar? En dat terwijl we het allemaal superleuk vinden om op vakantie of in de kroeg te worden vastgelegd met een camera!


De Popo van LG maakt dat je herinneringen aan leuke, spontane en mooie momenten niet verloren gaan en zorgt ervoor dat je weer echt tastbare herinneringen hebt die je anytime & anyplace kunt printen! De Popo past namelijk makkelijk in je broekzak of tas en werkt met een draadloze verbinding samen met jouw telefoon!. Dus geen gedoe meer met zware printers, kabels en snoertjes: alleen jij, je smartphone en de Popo!

Binnen vijftien seconden print de Popo jouw mooiste moment uit en heb je de foto al in je hand. Zo kan je overal en op elk moment met al je vrienden op de foto en deze vervolgens meteen voor iedereen uitprinten. Je spiegel of kast hangt dan snel vol met je mooiste herinneringen!  

Kijk hier hoe de LG Pocket Photo Printer werkt:


Wat moet je doen?

♥ Log in op je Girlsceneprofiel

♥ Geef in onderstaand tekstvakje (NIET het reactievakje, maar het tekstvakje onder "win") antwoord op de vraag
♥ Like de Facebookpagina van LG

♥ Vergeet vooral niet je adresgegevens in het vakje te vermelden:

{@module=postContest id=”354″}  

Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Winnaressen worden na afloop van de prijsvraag persoonlijk gemaild, om privacy redenen worden de winnaressen niet op de site gezet.



Heel veel succes dames!