Direct naar content
Winnen

Win: 2×2 kaarten voor S.H.O.E.S. in Rotterdam

Redactie Leestijd: 3 minuten
Illustratie voor: Win: 2×2 kaarten voor S.H.O.E.S. in Rotterdam

[AFGELOPEN] 'Give a girl the right shoes and she can conquer the world' heeft Marilyn Monroe ooit gezegd. We zijn het volledig met haar eens, want de juiste gympen maken je outfit af en een goed paar hakken geeft je dat extra beetje zelfvertrouwen dat je soms nodig hebt. Voor alle shoeaholics is er goed nieuws: in de Rotterdamse Kunsthal is er nu een tentoonstelling met -jawel- schoenen! Girlscene mag namens Sarenza 2×2 kaarten weggeven voor dit evenement, zodat je samen met een vriendin een middagje naar schoenen kunt kijken, van Salvatore Ferragamo tot Christian Louboutin. Winnen? Lees snel verder.


Bron

Schoenen kijken… Jongens zijn het misschien niet met ons eens, maar voor ons is het een leuke manier om je tijd te besteden. Vanaf nu kun je niet alleen windowshoppen, maar kun je ook een tentoonstelling van schoenen bezoeken. Juist: een tentoonstelling met alléén maar schoenen. Klinkt als de hemel, toch? De tentoonstelling S.H.O.E.S. (met online schoenen en mode-expert Sarenza als partner) gaat over hoge hakken en echte liefde. Het is een walhalla voor fashoenistas met meer dan 450 juweeltjes uit de meest exclusieve en succesvolle collecties, zoals de plateauzool die Ferragamo in 1938 ontwierp voor actrice Judy Garland en items van Roger Vivier, uitvinder van de stilettohak.

De tentoonstelling gaat terug in de tijd (wat was er in 1900 hip?) en laat de evolutie van de hak door de jaren heen zien. Er komen hakken met zweefhak, open hiel, plateauzool, enkelbandjes, strikken en andere decoraties voorbij. De hoogte van de hak is sinds 1900 wel tot 15 centimeter gestegen! Maar er zijn niet alleen maar 'oude' exemplaren te zien, er worden ook ontwerpen van beroemde ontwerpers zoals Manolo Blahnik en Christian Louboutin tentoongesteld.

Van 1 februari tot en met 11 mei kunnen shoeaholics (guilty) de tentoonstelling S.H.O.E.S. bezoeken in de Rotterdamse Kunsthal. Bezoekers van de Kunsthal ontvangen een kortingsvoucher ter waarde van €15 waarmee je zelf op zoek kunnen gaan naar eigentijdse pareltjes op Sarenza. Bovendien organiseert Sarenza vanaf 1 februari tot en met 11 mei wekelijks een online winactie (kijk hier) voor shoeaholics. De gelukkigen ontvangen online waardebonnen waarmee ze op Sarenza een eigen droompaar kunnen uitkiezen.

Girlscene mag 2×2 kaarten voor de S.H.O.E.S. tentoonstelling weggeven! Dit moet je ervoor doen:
♥ Log in op je Girlsceneprofiel
♥ Volg Girlscene op Tumblr en/of Pinterest
♥ Geef in onderstaand tekstvakje (NIET het reactievakje, maar het tekstvakje onder "win") antwoord op de vraag & vergeet niet je adresgegevens in te vullen:

{@module=postContest id=”426″}

Laat je inspireren in Pinbook