Direct naar content
Lifestyle

Unieke hobby: ‘Ik ben verslaafd aan concerten bezoeken’

Redactie Leestijd: 3 minuten
Illustratie voor: Unieke hobby: ‘Ik ben verslaafd aan concerten bezoeken’

Netflixen, shoppen, chillen, in onze vrije tijd doen we dingen die we leuk vinden om te doen. Wij waren benieuwd naar jullie unieke hobby’s. Hobby’s die je niet zo vaak voorbij hoort komen. Toen wij vroegen naar jullie bijzondere hobby’s hebben wij veel inzendingen gekregen. Wij hebben de leukste en apartste uitgezocht. Dit keer als unieke hobby: Concerten bezoeken.

Een van mijn grootste hobby’s, naast lezen en schrijven, is naar concerten gaan. Hier ben ik mee begonnen in juni 2014. Samen met mijn beste vriendinnen gingen we naar het concert van One Direction in de Amsterdam ArenA. Dit was een geweldige ervaring en ik wist meteen dat ik dit veel vaker wilde gaan doen.

Ik luisterde altijd al veel muziek en werd snel fan van artiesten en bands. Op het moment dat ik erachter kom dat een van mijn favoriete bands een Europese tour gaat doen, ben ik meteen ingelogd op Ticketmaster. Het doet er niet toe of het in Nederland is of in het buitenland, ik moet en zal gaan.

vistiting concert Het is een hele dure hobby, maar wel superleuk en ik heb er veel plezier in. Als ik naar een concert ga, wat meestal met mijn beste vriendin is, gaan wij vaak ‘s ochtends vroeg al naar de concertzaal en blijven we de hele dag in de rij zitten. Als je er om 7 uur ‘s ochtends bent, kan je er vanuit gaan dat er al minimaal 30 mensen zitten. Het is hartstikke gezellig. Als je de hele dag in de rij zit maak je contact met veel mensen en zo maak je ook weer nieuwe vrienden. Via internet heb ik ook veel vrienden bij een concert voor het eerst ontmoet.

Wat tips voor de mensen die ook naar concerten gaan of willen gaan en vroeg in de rij gaan staan:

  • Neem niet te veel of belangrijke spullen mee. Veel spullen bij je hebben is niet handig, niet in elke zaal mag je een tas mee naar binnen. Als je de hele dag in de rij hebt gezeten om vervolgens nog langs de garderobe te moeten gaan, sta je alsnog helemaal achterin in de zaal, dat zou zonde zijn.
  • Trek kleding aan die fijn zit. Je zit daar de hele dag, dus je wilt niet de hele dag rond lopen in een jeans of paar schoenen wat veel pijn doet en niet lekker zit.
  • Kijk goed naar wat voor weer het wordt. Als het gaat regenen, neem een poncho mee. Die kan je daarna altijd nog weggooien.
  • Eet en drink goed! Het zijn altijd erg lange dagen, vervolgens sta je midden in de drukte en hitte. Het kan gevaarlijk wornden als je je niet goed voelt. Houd dus sowieso een flesje water bij je. Dextro is ook altijd verstandig om bij je te hebben!
  • Als je de avond van tevoren al gaat wachten of gewoon als het erg koud is; neem goedkope fleecedekens mee. Net als de poncho kun je die daarna weer weggooien.
  • En als laatste, geniet! Maak er gewoon een hele fijne dag van, vol met goede herinneringen.

Wil jij je unieke hobby ook met ons delen op Girlscene? Stuur dan jouw stukje over jouw bijzondere hobby van maximaal 600 woorden naar info@girlscene.nl en misschien zie jij jouw verhaal terug op de site!   

Beeld: iStock