Direct naar content
Winnen

Win: een jaar lang gratis Aussie producten

Redactie Leestijd: 2 minuten
Illustratie voor: Win: een jaar lang gratis Aussie producten

[AFGELOPEN] Aussie liefhebbers opgelet! Girlscene heeft namelijk een te gekke winactie. En als we te gek zeggen, dan bedoelen we echt heel erg gaaf. Wat dan? Je kunt een jaar lang gratis Aussie producten winnen. Hoe fijn is dat? Zeg maar dag tegen bad hair days, want met deze producten is dat het komende jaar verleden tijd. Lees snel verder om erachter te komen hoe je mee kunt doen.

Handen omhoog als we je blij kunnen maken met een jaar lang gratis haarproducten. 😉 Hoe lekker is het als je een jaar lang gewoon geen shampoo hoeft te kopen, maar ook geen conditioner, droogshampoo en stylingproducten? We know. Daarom is het super leuk dat we één Girlscene lezeres blij kunnen maken met een jaar lang Aussie producten! 

Maar wat kun je allemaal winnen?
– 10x Aussie Miracle Frizz shampoo
– 10x Ausse Miracle Frizz conditioner
– 10x Aussie 3 Minute Miracle Deep Treatment Take The Heat
– 10x Aussie Dry Shampoo Colour Mate
– 10x Aussie Miracle Beach Waves
– 10x Aussie Shine & Hold Hairspray

Geloof ons, hiermee kom jij 2016 wel door!

 

 

Wat moet je doen voor een jaar lang Aussie producten?
♥ Beantwoord de vraag (NIET in het reactievakje, maar in het tekstvakje onder “win”). Laat daar ook je adresgegevens achter!
♥ Abonneer op Girlscene’s YouTube kanaal en volg Girlscene op Facebook + Instagram.

{@module=postContest id=”591″}