Win: 5x beautypakket van Teeez Cosmetics t.w.v. € 50,00 [afgelopen]
![Illustratie voor: Win: 5x beautypakket van Teeez Cosmetics t.w.v. € 50,00 [afgelopen]](https://img.hi-label.nl/opt/girlscene-nl/2013/03/thumb10.jpg)
Ken jij het merk TEEEZ trendy cosmetics al? Het merk verkoopt erg mooie make-up in de nieuwste make-up trends. We zien veel kleur in de laatste collectie, die gebaseerd is op de laatste catwalk trends. Girlscene mag nu 5 pakketten weggeven van Teeez t.w.v. € 50,00. Wil jij kans maken op deze prijs? Lees dan snel verder wat je moet doen.
Het fijne aan de producten van Teeez cosmetics is dat alle producten dermatologisch getest zijn, ze zijn niet getest op dieren! Teeez heeft pas haar collectie 'La Isla Chique' gelanceerd. De collectie is heel uitgebreid, dit komt omdat het een toevoeging is aan het vaste assortiment. Er zijn maar liefst 8 kleuren lipstick, 8 tinten oogschaduw en 4 cream blushes.
Dit zijn de producten van de La Isla Chique collectie:
De producten zijn te koop bij verschillende drogisterijen zoals de Etos en DA drogisterijen. De nieuwste collectie van Teeez is erg kleurrijk met veel zomerse kleurtjes!
Wat moet je doen?
Like de Facebook pagina van Teeez, log in op je Girlsceneprofiel en vul je adresgegevens in + geef in onderstaand tekstvakje (NIET het reactievakje, maar het tekstvakje onder "win") antwoord op de vraag:
{@module=postContest id=”307″}
Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Winnaressen worden na afloop van de prijsvraag persoonlijk gemaild, om privacy redenen worden de winnaressen niet op de site gezet.
Succes meiden!